Дитячий стоматолог ортодонт в Києві


Дитячий стоматолог ортодонт в Києві займається виправленням неправильного прикусу і профілактикою порушення прикусу у дітей від народження до 16 років.

Причини порушення прикусу зубів:

— Шкідливі звички: смоктання пустушки, пальців та інших предметів — призводить до того, що передні зуби не змикаються
-Рідка дієта: тверда їжа стирає молочні зуби, звільняючи місце для постійних, при рідкій дієті нижня щелепа не росте, піднебіння стає високим, а верхня щелепа стислою — в результаті — постійним зубам немає місця.
— Коротка вуздечка язика або губ — викликає діастеми і треми, оголення коренів зубів, відшарування ясен, пародонтоз.
— Генетична спадковість. Часто у дітей формується такий же прикус, як у батьків.
— Захворювання опорно-рухової системи, при яких спостерігаються порушення формування кісток, в тому числі і щелепних.
— Раннє видалення молочного зуба — призводить до пересування всіх інших зубів, неправильного формування кісток щелеп в зв’язку з цим і відсутність місця для росту постійних зубів.

В якому віці звернутися до стоматолога ортодонта для виправлення прикусу?:

Залежить від причини неправильного прикусу і діагнозу:
— Іноді ортодонтичне лікування призначається відразу після народження при вроджених аномаліях.

— При ранньому видаленні молочного зуба — після загоєння лунки виготовляється апарат для утримання місця постійного зуба або виготовляється знімний мікропротез — метелик.
 — Знімні ортодонтичні апарати — скоби і пластинки для зубів застосовуються до 12 років.
— А ось брекет-систему можна встановити тільки після зміни молочного прикусу і прорізування других молярів — в 14-15 років.

Слід знати, що

— неправильний прикус призводить до неправильного формування кісток черепа, що може спотворити не тільки посмішку, але і обличчя в цілому
— чим раніше почати ортодонтичне лікування — тим легше і швидше воно пройде. Наприклад, якщо пацієнту в 15 років потрібно носити брекети 1 — 1.5 року, а потім утримувати результат ретейнером 2 роки, то після 25 років з таким же дефектом брекети будуть носитися вже 2 — 2.5 років, а ретейнер залишиться на все життя.
Наша стоматологічна клініка в Києві має свою зуботехнічну лабораторію, в якій виготовляються всі види ортодонтичних апаратів. Наш дитячий стоматолог ортодонт застосовує всі види зубних пластинок, брекет — систем. Приймає дітей будь-якого віку.